Docisk P1136-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
325,80 zł
Cena regularna:
264,88 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P1136-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433300K
Indexa IND-443-3300K
IND4433300K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg P1136-45 Indexa IND4433300K
IND-443-3300K
SM.CK016,235,5ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086999 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 1136 kg |
| Ruch rękojeści | 180 ° |
| Numer produktu | P1136-F45 |
| Spindle Thread | M10 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433300K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 935 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 50.8 ° stopni |
| Handle Movement | 180 ° stopni |
| Wysokość | 75mm |
| Długość | 182mm |
| Numer produktu | GH-36330M |
| Style | Flat Base |
| Dostarczany z | SA-105015 - Hexagon Head Spindle |
| Typ | Push Pull Clamp |
| Waga | kg kilogram 966g |
| Szerokość | 57mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 1136 kgf kilogram force |