Docisk P125-F45 szybkomocujący dopych-dociąg Atlas Workholders ATL4433060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P125-F45 szybkomocujący dopych-dociąg Atlas Workholders ATL4433060K
Atlas Workholders ATL-443-3060K
ATL4433060K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg, P125-F45 Atlas Workholders ATL4433060K
ATL-443-3060K
KC-016,80,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075696 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 136 kg |
| Ruch rękojeści | 180° stopni |
| Numer produktu | AP136 |
| Spindle Thread | M8 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Oznaczenie | ATL-443-3060K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 285 g |