Docisk P200-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
159,60 zł
Cena regularna:
129,76 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P200-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433090K
Indexa IND-443-3090K
IND4433090K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg P200-45 Indexa IND4433090K
IND-443-3090K
SM.CK016,98,4ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112132 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4433090K |
| EAN13 Barcode | 5036140086913 |
| Zakres chwytu | 180 kg |
| Typ podstawy | Flanged |
| Numer produktu | P200-F45 |
| Spindle Thread | M8 x 1.25 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Handle Position | 45° Extended |
| Waga elementu | 345 g |
| Ruch rękojeści | 144.5 ° |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 30 ° stopni |
| Handle Movement | 145 ° stopni |
| Wysokość | 99mm |
| Długość | 125mm |
| Numer produktu | GH-36020M |
| Style | Nose Mounted |
| Dostarczany z | SA-085012 - Hexagon Head Spindle |
| Typ | Push Pull Clamp |
| Waga | kg kilogram 350g |
| Szerokość | 50mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 180 kgf kilogram force |