Docisk P200-F45 szybkomocujący dopych-dociąg Atlas Workholders ATL4433090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P200-F45 szybkomocujący dopych-dociąg Atlas Workholders ATL4433090K
Atlas Workholders ATL-443-3090K
ATL4433090K
KC-016,100,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075702 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 200 kg |
| Ruch rękojeści | 150° stopni |
| Numer produktu | AP200 |
| Spindle Thread | M8 x 1.25 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Oznaczenie | ATL-443-3090K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 330 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 150° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | PC-36020 |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 330g |
| Szerokość | |
| Clamp Typ | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 200 kgf kilogram force |