Docisk P200-F90 szybkomocujący dopych-dociąg Atlas Workholders ATL4433150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P200-F90 szybkomocujący dopych-dociąg Atlas Workholders ATL4433150K
Atlas Workholders ATL-443-3150K
ATL4433150K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg, P200-F90 Atlas Workholders ATL4433150K
ATL-443-3150K
SM.CK016,126,7ZLNE
Działanie na linii prostej, które daje temu zaciskowy o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji, co pozwala użyć funkcję dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Atlas Workholders |
| EAN13 Barcode | 5036140075719 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 227 kg |
| Ruch rękojeści | 190 ° |
| Numer produktu | AP227 |
| Spindle Thread | M8 x 30 Deep |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433150K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 540 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 190 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Numer produktu | PC-350 |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 540g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 227 kgf kilogram force |