Docisk P45-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433030K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P45-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433030K
Indexa IND-443-3030K
IND4433030K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg P45-45 Indexa IND4433030K
IND-443-3030K
Opis produktu
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Kod EAN13 | 5036140086890 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 45 kg |
| Ruch rękojeści | 190° stopni |
| Model, kod produktu | P45-F45 |
| Spindle Thread | 1/4" UNCx12 Deep |
| Dostarczany z | Nylon Spindle |
| Nr produktu | P45-45 |
| Kod UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 50g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 16 ° |
| Clamp Type | Flanged |
| Handle Movement | 190 ° |
| Height | 45 mm |
| Length | 68 mm |
| MFR Part No. | GH-301-A |
| Nominal Holding Force | 45 kgf |
| Style | Flat Base |
| Supplied With | SA-08034 - Nylon Spindle |
| Rodzaj | Push Pull Clamp |
| Weight | 50 g |
| Width | 27 mm |
SM.CK016,43,9ZLNE