Docisk P680-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
286,50 zł
Cena regularna:
232,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P680-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433240K
Indexa IND-443-3240K
IND4433240K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg P680-45 Indexa IND4433240K
IND-443-3240K
SM.CK016,201,6ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112132 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4433240K |
| EAN13 Barcode | 5036140086975 |
| Zakres chwytu | 680 kg |
| Typ podstawy | Flanged |
| Numer produktu | P680-F45 |
| Spindle Thread | M12 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Handle Position | 45° Extended |
| Waga elementu | 1480 g |
| Ruch rękojeści | 180 ° |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 60.4 ° stopni |
| Handle Movement | 180 ° stopni |
| Wysokość | 142mm |
| Długość | 235mm |
| Numer produktu | GH-304-HM |
| Style | Flat Base |
| Dostarczany z | SA-125017 - Hexagon Head Spindle |
| Typ | Push Pull Clamp |
| Waga | kg kilogram 1249g |
| Szerokość | 71.4mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 680 kgf kilogram force |