Docisk PF295 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
194,90 zł
Cena regularna:
158,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk PF295 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433760K
Indexa IND-443-3760K
IND4433760K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg PF295 Indexa IND4433760K
IND-443-3760K
SM.CK016,123,7ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087057 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Handle Position | 180° Extended |
| Zakres chwytu | 295 kg |
| Ruch rękojeści | 45 ° |
| Numer produktu | P680-180F |
| Spindle Thread | 1/2" UNC |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433760K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 1270 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 45 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 1270g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 295 kgf kilogram force |