Docisk PT318 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433590K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$76.29
Cena regularna:
$62.03
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk PT318 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433590K
Indexa IND-443-3590K
IND4433590K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg PT318 Indexa IND4433590K
IND-443-3590K
SM.CK016,166,4ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Collar Thread | M27 |
| EAN13 Barcode | 5036140087026 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 318 kg |
| Ruch rękojeści | 180 ° |
| Numer produktu | P318-FT |
| Spindle Thread | 3/8" UNC |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433590K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 690 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 180 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 690g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 318 kgf kilogram force |