Docisk V150-FA U szybkomocujący pionowy Atlas Workholders ATL4431970K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V150-FA U szybkomocujący pionowy Atlas Workholders ATL4431970K
Atlas Workholders ATL-443-1970K
ATL4431970K
Docisk szybkomocujący pionowy V150-FA U Atlas Workholders ATL4431970K
ATL-443-1970K
KC-016,60,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075634 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 150 kg |
| Movement of Bar | 108° stopni |
| Ruch rękojeści | 70° stopni |
| Numer produktu | AV150-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M6) Moulded PVC Handle |
| Oznaczenie | ATL-443-1970K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 230 g |