Docisk V227FA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V227FA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431420K
Indexa IND-443-1420K
IND4431420K
Docisk szybkomocujący pionowy V227FA 'U' Indexa IND4431420K
IND-443-1420K
Opis produktu
Zaprojektowane by zwiększyć wydajność w przemyśle, produkcji, konstrukcjach w zakresie docisków. Szybkie zaciskanie i uwalnianie jest możliwe dzięki użyciu docisków szybkomocujących, co umożliwia redukcję czasu podczas mocowania przedmiotów obrabianych na wszystkich etapach produkcji.Zdolność docisku - podane siły nacisku są maksymalnymi możliwymi do użycia, użycie większego docisku niż wskazane może doprowadzić do nieodwracalnych deformacji urządzenia. Zgodnie ze stosunkiem siły nacisku, możliwości dociskowe będą najlepsze w punkcie najbliższym do uchwytu zaciskowego i siły naciskowe będą osiągnięte w tym punkcie.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Kod EAN13 | 5036140086661 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 227 kg |
| Movement of Bar | 100° stopni |
| Ruch rękojeści | 60° stopni |
| Model, kod produktu | V227-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle ( 5/16") and FlangedWasher |
| Nr produktu | V227FA |
| Kod UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 355g |
SM.CK016,65,8ZLNE