Docisk V227FS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V227FS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431520K
Indexa IND-443-1520K
IND4431520K
Docisk szybkomocujący pionowy V227FS Indexa IND4431520K
IND-443-1520K
SM.CK016,65,8ZLNE
Zaprojektowane by zwiększyć wydajność w przemyśle, produkcji, konstrukcjach w zakresie docisków. Szybkie zaciskanie i uwalnianie jest możliwe dzięki użyciu docisków szybkomocujących, co umożliwia redukcję czasu podczas mocowania przedmiotów obrabianych na wszystkich etapach produkcji. Zdolność docisku - podane siły nacisku są maksymalnymi możliwymi do użycia, użycie większego docisku niż wskazane może doprowadzić do nieodwracalnych deformacji urządzenia. Zgodnie ze stosunkiem siły nacisku, możliwości dociskowe będą najlepsze w punkcie najbliższym do uchwytu zaciskowego i siły naciskowe będą osiągnięte w tym punkcie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086685 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 227 kg |
| Movement of Bar | 100 ° |
| Ruch rękojeści | 60 ° |
| Numer produktu | V227-FS |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head ( 5/16") and Bolt Retainer* |
| Supplier Part No. | 4431520K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 340 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 100 ° stopni |
| Handle Movement | 60 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head (5/16" ) and Bolt Retainer* |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 340g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 227 kgf kilogram force |