Docisk V450-FA U szybkomocujący pionowy Atlas Workholders ATL4431720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V450-FA U szybkomocujący pionowy Atlas Workholders ATL4431720K
Atlas Workholders ATL-443-1720K
ATL4431720K
Docisk szybkomocujący pionowy V450-FA U Atlas Workholders ATL4431720K
ATL-443-1720K
KC-016,136,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075627 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 450 kg |
| Movement of Bar | 135° stopni |
| Ruch rękojeści | 70° stopni |
| Numer produktu | AV450-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M12) and FlangedWashers |
| Oznaczenie | ATL-443-1720K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 1220 g |