Docisk V450FS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
227,60 zł
Cena regularna:
185,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V450FS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431820K
Indexa IND-443-1820K
IND4431820K
Docisk szybkomocujący pionowy V450FS INDEXA IND4431820K
IND-443-1820K
KC-016,142,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086746 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 450 kg |
| Movement of Bar | 135° stopni |
| Ruch rękojeści | 70° stopni |
| Numer produktu | V450-FS |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head Spindle ( 1/2") and Bolt Retainer* |
| Oznaczenie | IND-443-1820K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 1250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 135° stopni |
| Handle Movement | 70° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head Spindle (1/2" ) and Bolt Retainer* |
| Type | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 1250g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 450 kgf kilogram force |