Docisk W2950SF dla spawaczy Indexa IND4435110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
174,65 €
Cena regularna:
142,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk W2950SF dla spawaczy Indexa IND4435110K
Indexa IND-443-5110K
IND4435110K
W2950SF heavy duty WELD Indexa IND4435110K
Indexa IND-443-5110K
SM.CK016,575ZLNE
Działanie pionowe, zalecane w przemyśle motoryzacyjnym. Dociski pryzstosowane do pracy w ciężkich warunkach. Komponenty są wykute, sworzeń szlifowany i hartowany. Użytkownicy dostarczają swój własny uchwyt i sztabę, spawają je razem z dociskiem, który jest następnie spawany do podstawy. Ten elastyczny system mocowania docisków pozwala, aby były używane w sytuacjach, gdzie standardowe dociski nie są efektywne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Width | 63 mm |
| Producent | Indexa |
| Clamp Height with Handle | 205 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140328402 |
| Zakres chwytu | 2200 kg |
| Supplier Part No. | 4435110K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 2881 g |