Docisk obracalny M12x125mm CC19NC50 śrubowy Indexa IND4251085D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
562,40 zł
Cena regularna:
457,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk obracalny M12x125mm CC19NC50 śrubowy Indexa IND4251085D
Indexa IND-425-1085D
IND4251085D
Docisk obracalny śrubowy CC19NC50 M12x125mm Indexa IND4251085D
IND-425-1085D
SM.CK016,313,5ZLNE
Materiał: Stal węglowa. Stal/stal kuta.
Hartowane do: 32 - 38°.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Płaskie zakończenia przycisków.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251085D |
| EAN13 Barcode | 5036140084971 |
| Wymiar D | M12-125 |
| Numer produktu | CC19-NC50 |
| Waga elementu | 1.50 kg |
| Wymiar C | 46.5 mm |
| Długość A | 131 mm |
| Szerokość B | 75 mm |