Docisk obracalny M16x150mm CC20NC6 śrubowy Indexa IND4251090M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
426,80 zł
Cena regularna:
346,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk obracalny M16x150mm CC20NC6 śrubowy Indexa IND4251090M
Indexa IND-425-1090M
IND4251090M
Docisk obracalny śrubowy CC20NC6 M16x150mm Indexa IND4251090M
IND-425-1090M
Opis produktu
Materiał: Stal węglowa.Stal/stal kuta.
Hartowane do: 32 - 38°.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Zaokrąglone zakończenia przycisków.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 52mm |
| Wymiar D | M16-150 |
| Kod EAN13 | 5036140084988 |
| Kod eCl@ss | 23149090 |
| Długość A | 150mm |
| Model, kod produktu | CC20-NC6 |
| Nr produktu | CC20NC6 |
| Kod UNSPSC | 23153402 |
| Waga elementu | 2.42 kg |
| Szerokość B | 85mm |
SM.CK016,238,6ZLNE