Docisk obracalny M20x175mm CC20NC8 śrubowy Indexa IND4251090T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
394,00 zł
Cena regularna:
320,33 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk obracalny M20x175mm CC20NC8 śrubowy Indexa IND4251090T
Indexa IND-425-1090T
IND4251090T
Docisk obracalny śrubowy CC20NC8 M20x175mm Indexa IND4251090T
IND-425-1090T
SM.CK016,302,6ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Stal/stal kuta.
Hartowane do: 32 - 38°.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Zaokrąglone zakończenia przycisków.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251090T |
| EAN13 Barcode | 5036140084995 |
| Wymiar D | M20-175 |
| Numer produktu | CC20-NC8 |
| Waga elementu | 4.50 kg |
| Wymiar C | 58 mm |
| Szerokość B | 105 mm |
| Długość A | 194 mm |