Dozownik biurowy do taśmy niebieski Avon AVN9792100K AVN-979-2100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dozownik biurowy do taśmy niebieski Avon AVN9792100K AVN-979-2100K
Avon AVN-979-2100K
AVN9792100K
BLUE DESK TOP DISPENSER Avon
AVN-979-2100K
SM.CK016,11,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do użycia ze standardowymi taśmami 76mm o szerokości do 25mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140077478 |
| eCl@ss Code | 24230490 |
| Supplier Part No. | 9792100K |
| UNSPSC Code | 44121605 |
| Waga elementu | 1.357 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Do użycia z | Standard |
| Materiał | Plastic |
| Numer produktu | TECT20031 |
| Tape Width | 25mm |
| Typ | Desk Top |
| Waga | kg |