Dysk elastyczny 5/8" UNC do krążków ściernych do nakładki 178mm calowy Kennedy KEN2802350K KEN-280-2350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysk elastyczny 5/8" UNC do krążków ściernych do nakładki 178mm calowy Kennedy KEN2802350K KEN-280-2350K
Kennedy KEN-280-2350K
Dysk elastyczny do krążków ściernych 5/8" UNC (do nakładki 178mm)
KEN-280-2350K
Opis produktu
Nadaje się do wszystkich przenośnych, pneumatycznych szlifierek i pilnikarek. Zalecane do użytku z tarczami ściernymi York.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140072350 |
| Kod eCl@ss | 21011315 |
| Waga całkowita | 0.17 |
| Nr produktu | 20405 |
| Rozmiar gwintu | 5/8" UNC Quick Release |
| To Suit Disc | 178mm |
| Kod UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 150g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Application | |
| For Use With | 178mm / 7in Angle Grinder 178mm / 7in Fibre backed discs |
| Material | Nylon |
| Maximum RPM | rpm revolutions per minute |
| Product Number | 20405 |
| Thread Size | 5/8in UNC |
| Type | Backing Pad |
| Weight | 150 g gram |
| Hole Configuration | |
| Pad Diameter | 178 mm millimetre |
KEN2802350K
DYSK ELAST. DO KRAZKOW SCIERNYCH 5/8" UNC (DO NAKLADKI 178mm) Kennedy
KEN-280-2350K
SM.CK016,73,4ZLNE
Narzędzia Cromwell