Dysza do węży do chłodziwa 1/2"x1/2" Indexa IND4477650K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysza do węży do chłodzi wa 1/2"x1/2" Indexa IND4477650K
Indexa IND-447-7650K
IND4477650K
SM.CK016,8,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 12 mm |
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Marka | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140088016 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Nozzle Size | 1/2" cal |
| Sup. Part No. | IND-447-7650K |
| Type | Pointed |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 5 g |