Dysza zapasowa 1,8mm do pistoletu natryskowego podajnik ssący Star STA2592210R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysza zapasowa 1,8mm do pistoletu natryskowego podajnik ssący Star STA2592210R
Star STA-259-2210R
STA2592210R
NOZZLE FOR 1.8mm STANDARD DUTY SPRAY GUN Star
STA-259-2210R
SM.CK016,51,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Spray Gun Accessories - Spare Nozzles
Spare Nozzles
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Star |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Supplier Part No. | FOR S-111A 1.8 |
| UNSPSC Code | 27131500 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 31mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ | Nozzle |
| Nozzle Size | 1.8mm |
| Compatible Materials | |
| Overall Diameter | 24mm |
| Air Consumption | CFM cubic feet per minute |
| Air Inlet Size | |
| Compatible Hose Inner Diameter | mm |
| Reservoir Capacity | cc cubic centimetre |
| Air Pressure | 90 psi pounds per square inch 6.3 bar bar |