EHLY-32x152 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603567Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-32x152 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603567Y
Indexa IND-460-3567Y
IND4603567Y
EHLY-32x152 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603567Y
IND-460-3567Y
SM.CK016,46,4ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295100 |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Numer produktu | G32 x 152 |
| Sztywność | 102Nmm |
| Supplier Part No. | 4603567Y |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 380 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G32 x 152 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 102 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 152mm |