EHLY-32x44 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603558N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-32x44 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603558N
Indexa IND-460-3558N
IND4603558N
EHLY-32x44 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603558N
IND-460-3558N
SM.CK016,17,7ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295032 |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Numer produktu | G32 x 44 |
| Sztywność | 424.4 Nmm |
| Supplier Part No. | 4603558N |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 115 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G32 x 44 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 424.4 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 44mm |