EHLY-40x76 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603674F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-40x76 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603674F
Indexa IND-460-3674F
IND4603674F
EHLY-40x76 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603674F
IND-460-3674F
SM.CK016,32,4ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295131 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Numer produktu | G40 x 76 |
| Sztywność | 379Nmm |
| Supplier Part No. | 4603674F |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 275 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G40 x 76 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 379 Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 76mm |