Elektromagnetyczny pożarowy stoper drzwiowy Matlock MTL9494060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 936,00 zł
Cena regularna:
1 573,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektromagnetyczny pożarowy stoper drzwiowy Matlock MTL9494060K
Matlock MTL-949-4060K
MTL9494060K
ELEKTROMAGNETYCZNY POZAROWY STOPER DRZWIOWY Matlock
MTL-949-4060K
SM.CK016,1604ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykończenie srebrne lub powierzchnia powlekana. Elektromagnes przytrzymuje otwarte drzwi przeciwpożarowe lecz zwalnia je na wypadek pożaru. Siła zamykająca 4 (EN1155). Maksymalna szerokość drzwi 950 – 1100 mm. Odpowiedni do drzwi 60 – 80 kg. Regulowana siła zamykania.Regulowana końcowa faza zamykania.
Przytrzymywane otwarcie od 70 - 180°.
MTL-949-4050K: Jednostka kryta, Srebrne
MTL-949-4060K: Jednostka kryta, Platerowane
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Opis | Covered Unit |
| EAN13 Barcode | 5036140055186 |
| eCl@ss Code | 23219090 |
| Finish | Plated |
| Supplier Part No. | 9494060K |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Adjustable Latch Action |
| Finish | Plated |
| Typ produktu | Electro Magnetic Door Closer |
| Fire Rating | |
| Standard, norma | Certifire Approved CF600 EN 1155 |
| Category Of Use | 3 |
| Durability | 8 |
| Test Door Mass / Size | 1 |
| Fire Door Usage | 1 |
| Safety In Use | 1 |
| Corrosion Resistance | 3 |
| Suitable For Doors | 60-80kg |
| Door Width | 950-1100mm |