FC15 M12 DOMED HEAD RESTNUT Indexa IND4252540J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FC15 M12 DOMED HEAD RESTNUT Indexa IND4252540J
IND-425-2540J
FC15 - Domed Rest Nut
FC15 - Domed Rest Nut
Materiał: Case Hardened Steel EN19A.
Hardness: HRC 60.
Surface Finish: Black Oxide.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M12 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 20 mm |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 19 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140377943 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC150112 |
| Supplier Part No. | 4252540J |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 42 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 20mm |
| C | 22mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT15-1220 |
| Standard, norma | EN19A |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |