FC15 M16 DOMED HEAD RESTNUT Indexa IND4252540R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FC15 M16 DOMED HEAD RESTNUT Indexa IND4252540R
IND-425-2540R
FC15 - Domed Rest Nut
FC15 - Domed Rest Nut
Materiał: Case Hardened Steel EN19A.
Hardness: HRC 60.
Surface Finish: Black Oxide.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 25 mm |
| Wymiar C | 28 mm |
| Wymiar D | 24 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140377950 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC150216 |
| Supplier Part No. | 4252540R |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 63 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 25mm |
| C | 28mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT15-1625 |
| Standard, norma | EN19A |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |