Filtr powietrza odwadniający 1/4" BSP Kobe KBE2801900K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza odwadniający 1/4" BSP Kobe KBE2801900K
Kobe KBE-280-1900K
KBE2801900K
Filtr powietrza odwadniający 1/4" BSP Kobe KBE2801900K
KBE-280-1900K
SM.CK016,44,1ZLNE
W sposób ciągły usuwa wilgoć z powietrza, zapobiegając korozji wewnętrznych elementów narzędzia pneumatycznego. Sprężyna zaworu pozwala na natychmiastowe osuszanie zbiornika bez żadnych przestojów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140089884 |
| eCl@ss Code | 32011019 |
| Głębokość całk. | 95 |
| Długość całkowita | 40 |
| Waga całkowita | 0.115 |
| Szerokość całk. | 40 |
| Supplier Part No. | 2801900K |
| Thread (BSP) | 1/4" cal |
| UNSPSC Code | 27131603 |
| Waga elementu | 110 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ produktu | Water Separator |
| Rozmiar gwintu | 1/4 BSP |
| Waga elementu | 115g |
| Size | |
| Pressure Range | bar bar |
| Port Size | " cal |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Pressure Gauge Port Size | " cal |
| Micron Rating | |
| Drain Type | Spring Valve |
| Maximum Flow Rate | L/min litres per minute |
| Standard, norma | |
| Operating Temperature Range | °C degree Celsius |
| Pressure Gauge | |
| Additional Features |