Folia CENTREFOLD LDPE SHRINK FILM 1250/2500mm x85M 125MIC Avon AVN8370020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CENTREFOLD LDPE SHRINK FILM 1250/2500mm x85M 125MIC Avon AVN8370020K
CENTREFOLD LDPE SHRINK FILM 1250/2500mm x85M 125MIC Avon AVN8370020K
Avon AVN-837-0020K
AVN8370020K
KC-016,768ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Centre Fold Sheeting - Type AS
Suitable for irregular and awkward shaped products, such as trolleys, trucks, machinery and furniture. Supplied centre folded on the roll.
Roll Waga: 25kg.
All prices are per roll
Images are for illustration purposes only
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325050 |
| ecl@ss | 20270000 |
| Długość całkowita | 85 m |
| Sheet Width (Folded/Open) | 1.25/2.50 m |
| Oznaczenie | AVN-837-0020K |
| Grubość | 125 µm |
| UNSPSC | 24141514 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 85 m metre" cal |
| Numer produktu | |
| Grubość | 125 |
| Type | Shrink Wrap |
| Szerokość | 1250mm |
| Micron | 125 µm micrometre |