Folia malarska w rolce 2x50m Kennedy KEN5337060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POLY DUST SHEET ON A ROLL 2mx50M Kennedy KEN5337060K
Kennedy KEN-533-7060K
KEN5337060K
POLY DUST SHEET ON A ROLL 2mx50M Kennedy
KEN-533-7060K
SM.CK016,35ZLNE
Narzędzia Cromwell
Folia malarska jednorazowego użytku w rolce, przydatna do przykrywania schodów. Cienka folia polietylenowa do jednorazowego użytku. Po użyciu wyrzucić.
Wymiary: 2 m x 50 m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140233843 |
| eCl@ss Code | 29110190 |
| Roll Length | 50 m |
| Roll Width | 2 m |
| Supplier Part No. | 5337060K |
| UNSPSC Code | 31211901 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 2m x 50m |
| Form | Sheet Roll |
| Długość całkowita | 50 m metre ft foot |
| Szerokość całk. | 2 m metre ft foot |
| Typ | Dustsheets |
| Reusability | Single Use |
| Sheet Material | Polythene |
| Adhesion Type | None |