Folia polietylenowa do pakowania 1m/4mx200um 25m Avon AVN8370125K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MULTIFOLD POLY. SHEETING1/4mx200 MICx25M Avon AVN8370125K
Avon AVN-837-0125K
AVN8370125K
MULTIFOLD POLY. SHEETING1/4mx200 MICx25M Avon
AVN-837-0125K
SM.CK016,420,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości folia polietylenowa, idealna do każdego typu pakowania, jak ochrona przed kurzem, ochrona podłogi, przed wodą etc. Bardzo dobra jakość polietylenu. Dostarczana w rolkach dla łatwego składowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325173 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Sheet Width (Folded/Open) | 1.0/4.0 m |
| Supplier Part No. | 8370125K |
| Grubość | 200 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 25 m metre" cal |
| Typ | Polythene Sheeting |
| Szerokość | 1000mm |
| Micron | 200 µm micrometre |