Folia polietylenowa do pakowania 1m/4mx30um 50m 5kg Avon AVN8370100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MULTIFOLD POLY. SHEETING1M/4mx30 MIC50m 5KG Avon AVN8370100K
Avon AVN-837-0100K
AVN8370100K
MULTIFOLD POLY. SHEETING1M/4mx30 MICx50M 5KG Avon
AVN-837-0100K
SM.CK016,146,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości folia polietylenowa, idealna do każdego typu pakowania, jak ochrona przed kurzem, ochrona podłogi, przed wodą etc. Bardzo dobra jakość polietylenu. Dostarczana w rolkach dla łatwego składowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325142 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Sheet Width (Folded/Open) | 1.0/4.0 m |
| Supplier Part No. | 8370100K |
| Grubość | 30 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 50 m metre" cal |
| Typ | Polythene Sheeting |
| Szerokość | 1000mm |
| Micron | 30 µm micrometre |