Folia polipropylenowa 12'x9' Senator SEN5337040K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Folia polipropylenowa PP 12'x9' Senator SEN5337040K
Senator SEN-533-7040K
SEN5337040K
FOLIA polipropylenowa PP 12'x9' Senator
SEN-533-7040K
SM.CK016,10,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do użytku jednorazowego.
Wymiary: 3660 x 2745mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Opis | Polythene Dust Sheet |
| EAN13 Barcode | 5036140027640 |
| eCl@ss Code | 29110190 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Szerokość całk. | 150 |
| Supplier Part No. | SEN-533-7040K |
| UNSPSC Code | 31211901 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 3.66m x 2.75m (12ft x 9ft) |
| Form | Sheet |
| Długość całkowita | 3.66 m metre 12 ft foot |
| Szerokość całk. | 2.7 m metre 9 ft foot |
| Typ | Dustsheet |
| Reusability | Single Use |
| Sheet Material | Polythene |
| Adhesion Type | None |