Folia stretch 100mm 150m 25um czarna Avon AVN8370620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
STRETCH WRAP ROLL 100mm x150M 25 MICRON BLACK Avon AVN8370620K
Avon AVN-837-0620K
AVN8370620K
STRETCH WRAP ROLL 100mmx150M 25 MICRON BLACK Avon
AVN-837-0620K
SM.CK016,22ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do owijania I stabilizacji towaru na paletach. Ochrania przed pogodą, kurzem kiedy towar jest w tranzycie czy magazynie. Przylega tylko do samej siebie, a nie do owijanego towaru. Wszystkie paczki są po 6 sztuk, poza wymiarem 100x150mm, pakowane po 48 sztuk. (*Wydłużony rdzeń.)
Barva:
Clear - Przezroczysta
Black - Czarna
Red - Czerwona
Blue - Niebieska
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24141514 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 8370620K |
| EAN13 Barcode | 5036140325319 |
| Kolor | Czarny |
| Grubość | 22 µm |
| Długość całkowita | 150 m |
| Szerokość | 100 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 150 m metre" cal |
| Typ | Stretch Wrap |
| Szerokość | 100mm |
| Micron | 25 µm micrometre |