Folia stretch 500mm 200m 35um Avon AVN8370660K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
STRETCH WRAP ROLL 500mm x200M 35 MICRON Avon AVN8370660K
Avon AVN-837-0660K
AVN8370660K
STRETCH WRAP ROLL 500mmx200M 35 MICRON Avon
AVN-837-0660K
SM.CK016,62,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do owijania I stabilizacji towaru na paletach. Ochrania przed pogodą, kurzem kiedy towar jest w tranzycie czy magazynie. Przylega tylko do samej siebie, a nie do owijanego towaru. Wszystkie paczki są po 6 sztuk, poza wymiarem 100x150mm, pakowane po 48 sztuk. (*Wydłużony rdzeń.)
Barva:
Clear - Przezroczysta
Black - Czarna
Red - Czerwona
Blue - Niebieska
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140325326 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 200 m |
| Supplier Part No. | 8370660K |
| Grubość | 35 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 500 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 200 m metre" cal |
| Typ | Stretch Wrap |
| Szerokość | 500mm |
| Micron | 35 µm micrometre |