Folia stretch maszynowa 500mm 1350m Avon AVN8371910K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CAST M/C STRETCH FILM 500mm x1350M 23 MICRON Avon AVN8371910K
Avon AVN-837-1910K
AVN8371910K
CAST M/C STRETCH FILM 500mmx1350M 23 MICRON Avon
AVN-837-1910K
SM.CK016,315,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Folia wylewna jest wytłaczana jako płaska powierzchnia, co skutkuje wyższą wydajnością niż w przypadku wytłaczania folii dmuchanej. Folia wylewna dominuje w zastosowaniach maszynowych i ma ogólnie wyższe właściwości optyczne co do jesności oraz połysku. Standardowa folia wylewna rozciągnie się o ponad 140%. Do używania w standardowych owijarkach. Folia Super Power Pre-Stretch rozciąga się powyżej 250% w przypadku zastosowania maszyn typu Power pre-stretch.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Opis | Standard |
| EAN13 Barcode | 5036140325791 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Głębokość całk. | 230 |
| Długość całkowita | 500 |
| Waga całkowita | 14.64 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Supplier Part No. | 8371910K |
| Grubość | 23 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 500 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 1350 m metre" cal |
| Typ | Cast Film |
| Szerokość | 500mm |
| Micron | 23 µm micrometre |