Folia stretch maszynowa 500mm 1550m Avon AVN8371920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SUPER POWER PRE-STRETCH FILM 500mm x1550M 20 MICRON Avon AVN8371920K
Avon AVN-837-1920K
AVN8371920K
SUPER POWER PRE-STRETCH FILM 500mmx1550M 20 MICRON Avon
AVN-837-1920K
SM.CK016,344,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Folia wylewna jest wytłaczana jako płaska powierzchnia, co skutkuje wyższą wydajnością niż w przypadku wytłaczania folii dmuchanej. Folia wylewna dominuje w zastosowaniach maszynowych i ma ogólnie wyższe właściwości optyczne co do jesności oraz połysku. Standardowa folia wylewna rozciągnie się o ponad 140%. Do używania w standardowych owijarkach. Folia Super Power Pre-Stretch rozciąga się powyżej 250% w przypadku zastosowania maszyn typu Power pre-stretch.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Opis | Super Power |
| EAN13 Barcode | 5036140325807 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 1550 m |
| Supplier Part No. | 8371920K |
| Grubość | 20 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 500 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 1550 m metre" cal |
| Typ | Cast Film |
| Szerokość | 500mm |
| Micron | 20 µm micrometre |