Folia stretch napięta 400mm 600m Avon AVN8371830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Q-LITE 400mm x600mx8mu PRE STRETCHED WRAP Avon AVN8371830K
Avon AVN-837-1830K
AVN8371830K
Q-LITE 400mmx600mx8mu PRE STRETCHED WRAP Avon
AVN-837-1830K
SM.CK016,49,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Innowacyjne folie rozciągliwe napięte Avon Q-lite, dzięki którym pakowanie towaru na paletach jest łatwiejsze i wydajniejsze. Nie ma potrzeby rozciągania folii aby uzyskać maksymalne utrzymanie towaru. Pracownicy docenią łatwość stosowania folii Q-Lite. Folia ta redukuje ilość odpadów, ponieważ praktycznie wyeliminowane są pęknięcia/ przerwania czy zaplątania folii, co daje możliwość korzystania z niej od początku aż do samego końca.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325739 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 600 m |
| Supplier Part No. | 8371830K |
| Grubość | 8 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 400 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 600 m metre" cal |
| Typ | Stretch Wrap |
| Szerokość | 400mm |
| Micron | 8 µm micrometre |