Frez 0,5x6mm 2 ostrza powłoka Q trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1657402A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 0,5x6mm 2 ostrza powłoka Q trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1657402A
Swisstech SWT-165-7402A
Frez trzpieniowy węglikowy 2 ostrza długi 0.5x6.0 Q-COAT Swisstech SWT1657402A
SWT-165-7402A
Opis produktu
Seria 74 Dugie ostrzePosiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta.
Tolerancja części tnącej: h10. Tolerancja chwytu h6. Węglik spiekany z powłoką Q
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 0,5mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | h10 |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Kod EAN13 | 5036140207080 |
| Kod eCl@ss | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Powłoka, wykończenie | AlTiN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 0.7mm |
| Typ rowków | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Long Reach |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie do | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Cast Iron |
| Grupa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 45mm |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | 6mm |
| Reach Type | Extended Reach Neck |
| Seria | 74 |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SWT1657402A |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
SWT1657402A
Frez trzpieniowy węglikowy 2 ostrza długi 0.5x6.0 Q-COAT Swisstech SWT1657402A
SWT-165-7402A
SM.CK016,149,5ZLNE