Frez 10mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby SwissTech SWT1659610A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby Swisstech SWT1659610A
Swisstech SWT-165-9610A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 10mm Q-COAT Swisstech SWT1659610A
SWT-165-9610A
Opis produktu
Seria 96 - RFP-4WL Pokryte PM - Seria długa Wymiary wg DIN 844Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140208155 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 45mm |
| No. of Flutes | 5 |
| Długość całk./opak. | 95mm |
| Waga całkowita | 0.057 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Nr produktu | SWT1659610A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659610A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 10mm Q-COAT Swisstech SWT1659610A
SWT-165-9610A
SM.CK016,215,7ZLNE