Frez 10mm długi zgrubny SCR HSS-Co 8% Swisstech SWT1634310A SWT-163-4310A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10mm zgrubny SCR HSSCO 8% Swisstech SWT1634310A SWT-163-4310A
Swisstech 10.0 SCR LONG ROUGHING CUTTER-8% CO SWT1634310A
Swisstech SWT-163-4310A
SWT1634310A Swisstech 10.0 SCR LONG ROUGHING CUTTER-8% CO
HSS-Co 8% Threaded Shank Coarse Pitch Roughing End Mills: Series 43, Long - Uncoated
Series 43 - Long Series
Dimensions to DIN 844. Centre cutting. Threaded shank to DIN 1835D. Cutting diameter to js12. Shank diameter to h6.
Available in HSS-Co 8% Uncoated (for general production machining), HSS-Co 8% TiCN Coated (extends cutter life and improves work material surface finish) and HSS-Co 8% TiALN Coated (dissipates and resists heat, reduces surface friction coupled with high surface hardness).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-4310A |
| EAN13 Barcode | 5036140331877 |
| Średnica | 10.00 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45.0 |
| Średnica chwytu | 10.0 |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 95.0 |
| Waga elementu | 53 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 10 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 95 mm |
| Skok | Coarse |
| Numer produktu | |
| Seria | 43 |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Zastosowanie dla frezowania | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Long |
| Helix Direction | Prawy |