Frez 10mm kulisty 2 ostrza HSSE Peak Power trzpieniowy SwissTech SWT1659710A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10mm kulisty 2 ostrza HSSE Peak Power trzpieniowy Swisstech SWT1659710A
Swisstech SWT-165-9710A
10mm HSS-Co PM 2FL WELDON B/N SLOT DRILL P/P Swisstech SWT1659710A
SWT-165-9710A
Opis produktu
Seria 97 Długość zwykłaPosiada ostrza czołowe. Chwyt Weldona zgodny z normą DIN 1835B. Tolerancja chwytu h6. Wymiary zgodne z normą DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudnoobrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach. ŸDoskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 10mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140288522 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | TiAlN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 13mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Zastosowanie do | Aerospace Alloys; Alloy Steel; aluminium; aluminium Alloys; mosiądz; Bronze; żeliwo; miedź; Nonferrous Metals;Stal nierdzewna; Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Waga całkowita | 0.041 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 97 Regular |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon |
| Standard, norma | Weldon Shank to DIN 1835B. Dimensions to DIN 844. |
| Nr produktu | SWT1659710A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659710A
10mm HSS-Co PM 2FL WELDON B/N SLOT DRILL P/P Swisstech SWT1659710A
SWT-165-9710A
SM.CK016,177,1ZLNE