Frez 10mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612562C PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10mm trzpieniowy HSS-E, z chwytem Weldona Sherwood SHR0612562C
Sherwood SHR-061-2562C
SHR0612562C
Frez trzpieniowy HSS-E, z chwytem Weldona 10mm SHR0612562C
SHR-061-2562C
KC-016,41,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 | 5036140175372 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Oznaczenie | SHR-061-2562C |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 40 g |