Frez 11mm 110mm 4 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0613881P PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 11mm 110mm 4 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0613881P
Sherwood SHR-061-3881P
SHR0613881P
x Sherwood SHR0613881P SHR0613881P
SHR-061-3881P
SM.CK016,88ZLNE
Ostrza czołowe, używane do profilowania oraz do produkcji rowków i otworów. Płaszczyzna wykończona jasno. Typ ostrza: 30° spiralne. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Tolerancja metryczna
Średn. nomin.: aż do 38mm. Limit tolerancji: +0.0630, -0.0130.
Średn. nomin.: powyżej 38mm. Limit tolerancji: +0.1250, -0.0000.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-3881P |
| EAN13 Barcode | 5036140273986 |
| Długość całk. | 12 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 53 mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 11mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| End Mill Type | End Mill[txt] |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Long |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 11 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 102 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |