Frez 12mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612563D SHR-061-2563D PRO20 MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 12mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612563D SHR-061-2563D
Sherwood SHR-061-2563D
SHR0612563D
Frez trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona 12mm SHR0612563D
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140175389 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2563D |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 71 g |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm; cal |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 83mm; cal |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | 12mm; cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26mm; cal |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |
SHR-061-2563D
SM.CK016,48,6ZLNE