Frez 1/4" HSS-Co kobaltowy calowy Sherwood SHR0615163G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 1/4" HSS-Co kobaltowy calowy Sherwood SHR0615163G Sherwood SHR0615163G
Sherwood SHR-061-5163G
SHR0615163G
x Sherwood SHR0615163G SHR0615163G
SHR-061-5163G
SM.CK016,43,8ZLNE
Seria zwykła typ E411T
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Cale: aż do 1 1/2". Tolerancja: +0.0025, -0.0005.
Średnica: Cale: ponad 1 1/2" ~. Tolerancja: +0.0050, -0.0000.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-5163G |
| EAN13 Barcode | 5036140274976 |
| Długość całk. | 2 3/8" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 5/8" cal |
| Średnica chwytu | 1/4" cal |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Średnica freza | 1/4" cal |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Typ chwytu | Threaded |
| End Mill Type | End Mill[txt] |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling;Finishing;Slotting |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | E411T |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS122:Part 4 |