Frez 14mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616021X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 14mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616021X
Sherwood SHR-061-6021X
SHR0616021X
Frez trzpieniowy HSS-Co, 3 ostrza 14mm SHR0616021X
SHR-061-6021X
SM.CK016,119,1ZLNE
Jasne wykończenie. Typ ostrza: 30° linia śrubowa. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176799 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 28.5 mm |
| Długość całk. | 74.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Sup. Part No. | 3042021400 |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga | 56 g |