Frez 14mm Weldon 4 ostrza TiCN-8% HSS-Co Swisstech SWT1630944A SWT-163-0944A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 14mm Weldon 4 ostrza TiCN-8% HSS-Co Swisstech SWT1630944A SWT-163-0944A
SWT-163-0944A
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140331150 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0944A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 72,5 g |