Frez 16mm 123mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613966P PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 16mm 123mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613966P
Sherwood SHR-061-3966P
SHR0613966P
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, długi 16mm M42 123mm SHR0613966P
SHR-061-3966P
SM.CK016,141,8ZLNE
Ostrza czołowe, używane do profilowania, rowków i otworów. Płaszczyzna posiada jasne wykończenie. Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-3966P |
| EAN13 Barcode | 5036140176034 |
| Długość całkowita | 123 mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Długość rowków, części roboczej | 63 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 16mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 2 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Promie naroża | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Long |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie, frezowanie | Profiling; Keyways;Slotting |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |